Шановні колеги, дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з днем працівника сільського господарства!

Сьогодні ми з вами спостерігаємо, як сільськогосподарська галузь області щороку виходить на якісно вищий рівень успішності, конкурентоспроможності та експортного потенціалу.
За результатами господарювання за 9 місяців поточного року сільське господарство Вінниччини займає лідируючі позиції в Україні за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства. Друге місце в державі Вінницька область займає по виробництву валової продукції сільського господарства на 1 особу.
Частка регіону в загальнодержавному виробництві сільськогосподарської продукції складає 7,6 %.
Незважаючи на несприятливі погодні умови, які склались в поточному році, аграрії області змогли отримати достойний урожай основних сільськогосподарських культур. Очікуваний валовий збір зернових та зернобобових культур складає понад 4,6 млн. тонн, цукрових буряків – понад 2 млн. тонн. В галузі тваринництва область займає перше місце серед регіонів України по виробництву м’яса, утримує найбільше за чисельністю поголів’я ВРХ та птиці, ІІ місце - по виробництву молока.
В галузі продовжується інвестиційна діяльність. З початку року в АПК області завершено реалізацію 25 інвестиційних проектів. Продовжується реалізація ще 64 інвестиційних проектів в різних галузях АПК.
Такі успіхи стали можливими завдяки вашим знанням, працелюбності, любові до рідної землі та умілому господарюванню.
Нехай вас обходять стороною стихії, ваші родини живуть у гармонії, добробуті та сімейному затишку. А благодатне небо та родючі лани завжди дарують вам щедрі урожаї!

З повагою,
директор Департаменту агропромислового
розвитку, екології та природних ресурсів

Микола Ткачук