Відбулася онлайн нарада з питань оренди водних об’єктів

Вчора, під головуванням заступника Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася онлайн нарада з питань оренди водних об’єктів за участю представників Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства рибного господарства України та профільних спеціалістів Департаменту.

!  4 листопада 2020 року Верховною Радою України прийнято у другому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками».


За наслідками прийняття зоконопроєкту, обговорено питання щодо внесення змін до Типового договору оренди водних об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року № 420 та Порядку розроблення паспорта водного об’єкта, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України 18 березня 2013 № 99.
Також, представники Державного агентства водних ресурсів України акцентували увагу на проведенні інвентаризації рибогосподарських технологічних водойм.