Питання забезпечення аграріїв вітчизняною сільськогосподарською технікою обговорювали на семінар-нараді в Тиврівському районі.

      

    Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Краснянським спеціалізованим підприємством «Агромаш»  було проведено практичний семінар – нараду на тему: «Перспективи розвитку підприємств сільськогосподарського машинобудування Вінниччини та державна підтримка галузі». 

В заході прийняли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, директор Національного наукового центру «Інституту механізації та електрифікації сільського господарства», доктор технічних наук, академік НААН України Валерій Адамчук , директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, доктор техн. наук, проф. чл.-кор. НААН України Володимир Кравчук, заступники голів райдержадміністрацій  та керівники структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій, керівники передових базових господарств області, керівники підприємств – виготовлювачів сільськогосподарської  техніки.

          Під час пленарної частини семінар-наради було розглянуто стан машинно-тракторного парку сільськогосподарських підприємств області, проблеми по його оновленню, питання розвитку сільськогосподарського машинобудування в регіоні та в Україні, а також основні моменти державної підтримки галузі в 2017 році.

          Практична частина семінар-наради проходила на виробничих потужностях Краснянського СП «Агромаш» та полях ТОВ А/ф «Красне» Тиврівського району Вінницької області. Директор Краснянського СП «Агромаш» Юрій Пономар ознайомив учасників семінар-наради з роботою підприємства та технікою, яка на ньому виготовляється. На виставковому майданчику підприємства для ознайомлення була представлена сільськогосподарська техніка та обладнання, яке виготовляєтьсяся в області.  Участь у цій виставці прийняли наступні підприємства Вінницької області:

  1. Краснянське СП «Агромаш» с. Красне Тиврівського району Вінницької області;
  2. ТзДВ «Брацлав» смт. Брацлав Немирівського району Вінницької області;
  3. ВАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод» м. Могилів-Подільський Вінницької області;
  4. ПАТ Калинівське РП «Агромаш» м. Калинівка Вінницької області;
  5. ТОВ «Вінмашпостач» м. Вінниця;
  6. ТОВ «Агрофірма АРКОНА» м. Вінниця;
  7. ПАТ «Хмільниксільмаш» м. Хмільник Хмільницького району Вінницької області;
  8. Вінницьке приватне виробничо – комерційне мале підприємство «Лотірон» м. Вінниця;
  9. ДП 45-й експериментальний механічний завод м. Вінниця;
  10. Вінницький агрегатний завод, м. Вінниця.

На завершення, учасникам семінар-наради була представлена практична демонстрація застосування окремих видів сільськогосподарської техніки при виконанні сільськогосподарських технологічних процесів. Під час огляду практичної демонстрації техніки учасники обмінялись думками та своїми враженнями від проведеного заходу.

 

\