Перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко привітав Миколу Ткачука з призначенням на посаду керівника нового Департаменту

Сьогодні, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко представив співробітникам новоствореного Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації нового керівника, яким став Микола Ткачук.

Новий структурний підрозділ створено відповідно до розпорядження голови ОДА Валерія Коровія №212 «Про утворення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації». За структурою новостворений Департамент включає 5 управлінь, а штатним розписом передбачено 72 працівники.


Основним завданням нового структурного підрозділу є реалізація політики, спрямованої на забезпечення продовольчої та екологічної стабільності в області.

Одними з першочергових питань, вирішення яких ставить перед Департаментом новий керівник є формування сучасного агропромислового ринку та вирішення питань охорони довкілля.


Новий Департамент створено шляхом об’єднання Департаменту агропромислового розвитку та Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та їх реорганізації, яка на даний момент триває. Для повноцінного виконання завдань, які стоять перед кожним з Департаментів до їх остаточного об’єднання, відповідними комісіями з реорганізації сплановано роботу структур та визначено ряд першочергових завдань.