Розробка антикорупційної програми на 2020-2021 роки

02 березня 2020 року на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції» в рамках підготовки Антикорупційної програми органу на 2020-2021 роки відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, головою Вінницької облдержадміністрації видано розпорядження «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації» № 160.

Пропонуємо представників громадськості та експертів з антикорупційної діяльності долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації.

 Якщо вам відома інформація про причини і умови, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень (недосконалість нормативно-правових актів, недостатня відкритість діяльності і т.д.), при цьому у вас є пропозиції як це можна виправити –направляйте такі матеріали для розгляду

При наявності інформації, яка може бути використана для ідентифікації  корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності органу просимо надавати інформацію контактній особі.

Звертаємо увагу – йдеться про інформацію щодо причин і умов, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень (недосконалість нормативно-правових актів, недостатня відкритість діяльності і т.д.).

Проект Антикорупційної програми органу на 2020-2021 роки

Контактна особа від обласної державної адміністрації - завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Сільницький Андрій Володимирович, тел.  (0432)-65-17-61,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

МЕТОДОЛОГІЯ оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1718-16)