ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
по об’єкту"Реконструкція спортивного майданчика КЗ «Немирівський спортивний комплекс» Немирівської міської ради під мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту за адресою: Україна, Вінницька область, Немирівський район, м.Немирів, вул.Соборна, 78"

Спортивний майданчик  розташований на території комунального закладу "Немирівський спортивний комплекс" Немирівської міської ради у м. Немирів, Немирівського району, Вінницької області.  Проект "Реконструкція  спортивного майданчика комунального закладу "Немирівський спортивний комплекс" передбачає реконструкцію майданчика під мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Реконструкцією передбачається влаштування мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з трибунами на 52 місця, 2 лавами для запасних, влаштування огорожі майданчика, благоустрій та озеленення території.

 

 Замовник

Немирівська міська рада

Генеральний проектувальник

ФОП Мазур Д.О.

Висновок (експертний звіт)

ТОВ «Інженерно-будівельне бюро» №05-0012 від 22 травня 2020 року

Загальна кошторисна вартість

6075,412 тис. грн

 

 

18.06.2020р проведено аукціону та розкрито тендерні пропозиції.

Очікує рішення учасник ТОВ "Олеріт" з пропозицією 5768,300 тис. грн.

Результативність проєкту полягає в збереженні та покращенні  існуючої матеріально-технічної бази стадіону, що сприятиме залученню більшої кількості  молоді до занять фізичною культурою та спортом, досягнення ними високих спортивних результатів, підвищенню мотивацій щодо фізичного виховання і масового спорту, як  важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров'я, ведення здорового способу життя і подовження його тривалості, поліпшенні фізичної підготовки населення всіх вікових категорій, організації змістовного дозвілля, профілактики правопорушень, шкідливих звичок тощо. Після реалізації проекту створиться сучасний спортивний майданчик із комфортними умовами для занять спортом, покращиться спортивна інфраструктура, що вплине на розвиток  спортивної школи та підвищення рівня  проведення спортивних змагань. Кількість населення, на яке впливає проєкт складає 15,1 тис. чол.