Про діяльність Теплицької районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

28 серпня  2019 року відбулось спільне засідання Теплицької районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням  начальника управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації Олександра Чеха.

На засіданні розглянуто ряд питань, зокрема:

 Щодо заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод».

 Станом на 25.08.2019 р. на ДП «Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 105 працівникам в сумі 1042,9 тис.грн. Погашення заборгованості із заробітної плати можливе після реалізації готової продукції.

Про результати проведених рейдів робочої групи з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності.

В серпні місяці поточного року членами районної робочої групи проведено рейдове відвідування 10 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність в смт. Теплик та роз’яснено про відповідальність за використання нелегальної праці найманих працівників.

За результатами засідання вирішено:

  • Рекомендувати керівнику підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» погасити заборгованість по заробітній платі найманим працівника до 10.2019 р. та не допускати нової заборгованості по заробітній платі найманим працівникам підприємства.
  • Членам районної робочої групи з метою запобігання «тіньової» зайнятості проводити рейдові огляди ФОП, торгових точок, закладів харчування та ін. на території району .

-Управлінню праці та соціального захисту населення (О.Г.Чех ):

 - тримати на постійному контролі стан виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району.

 - проводити інформаційну роботу серед населення та роботодавців в частині роз’яснення положень трудового законодавства.