Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

16 травня 2019 року в приміщенні Теплицької райдержадміністрації відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови Теплицької райдержадміністрації Юрія Сльоти.

 

     За результатами засідання прийнято відповідні рішення, зокрема:

 

  • Рекомендувати керівнику підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» погасити заборгованість по заробітній платі найманим працівника до 06.2019р. та не допускати нової заборгованості по заробітній платі найманим працівникам підприємства.

 

  • Членам районної робочої групи з метою запобігання «тіньової» зайнятості продовжити проводити інформаційні кампанії для ФОП, торгових точок, закладів харчування тощо на території району.

                                          

    -    Управлінню праці та соціального захисту населення (О. Чех ):

- тримати на постійному контролі стан виплати заробітної плати на         підприємствах, установах та організаціях району.

- проводити інформаційну роботу серед населення та роботодавців в  частині роз’яснення положень трудового законодавства