СПИСОК претендентів на звання ЛЮДИНА РОКУ-2021

 

 

Номінація «Регіональний лідер року» - 1

 

1.

Хом'як Олександр Миколайович

голова наглядової ради ПрАТ «Вінниччина», керівник ФГ «МАРІЯ-АГРО», волонтер, член громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО», депутат Вінницької обласної Ради 8 скликання.

 

Номінація «Громадський діяч року» - 7

 

1.

Березовський Юрій Едуардович

керівник напрямку Національно-патріотичного виховання всукраїнської громадської організації «Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність Нації».

2.

Бобрусь

Ольга Павлівна

голова громадської організації «Центр Промінь надії», яка була заснована у лютому 2018 році.

3.

Голуб

Юлія Володимирівна

член Кординаційної ради громадської організації «Молода Подільська Січ».

 

4.

Дорох

Віталій Володимирович

голова Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО». Голова Ради організації.

 

5.

Костик

Аліна Михайлівна

активний громадський діяч, волонтер, член Молодіжної ради Іванівської ТГ.

 

6.

Скакодуб Андрій Васильович

голова  громадських організацій «Літературно-мистецьке об’єднання «Стожари», «Ладижинська громадська рада», «Міжнародний правозахисний альянс», голова спостережної ради благодійного фонду «Подільська благодійна фундація».

7.

Щербань

Юлія Олександрівна

голова ветеранської організації «Ведені серцем».

 

Номінація «Депутат року» - 7

 

1.

Гук

Петро Михайлович

депутат Крижопільської селищної ради 8 скликання, член постійної комісії селищної ради з питань промислової політики, підприємців, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля, житлово-комунального господарства та комунальної власності.

2.

Гуменчук

Ілля Володимирівна

депутат Вінницької обласної ради 8 скликання, лікар-хірург у відділенні клінічний високоспеціалізований хірургічний центр з малоінвазивними технологіями Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна лікарня ім.М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради, головний дослідник науково-дослідницького центру в міжнародних клінічних дослідженнях.

3.

Задворний Віктор Миколайович

депутат Турбівської селищної ради 8 скликання.

 

4.

Їжакевич Олександр Михайлович

директор ТОВ «АКВАВІНБУД», депутат Барської міської ради 8 скликання, член постійної  комісії з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту та зв’язку Барської міської ради.

5.

Маланчук Віктор Петрович

депутат Бершадської міської ради 8 скликання, голова постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізичної культури та спорту, роботи з молоддю та духовного відродження, голова конкурсної комісії на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти Бершадської територіальної громади.

6.

Терещук Руслан Васильович

депутат Вінницької обласної Ради 8 скликання, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури.

7.

Чернега Олександр Михайлович

депутат Вінницької міської ради 7-8 скликань, член постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Номінація «Державний службовець року» - 4

 

1.

Квят

Наталя Валентинівна

начальник Головного управління Національної соціальної сервісної служби України у Вінницькій області.

 

2.

Назаренко Олена Сергіївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Департаменту гуманітарної політики ОДА.

 

3.

Лавровська

Альона Борисівна

заступник директора Департаменту-начальник управління інформаційної діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

 

4.

Стінянський Микола Миколайович

головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА.

 

 

Номінація «Діяч культури та мистецтва року» - 8

 

1.

Бабошина Ольга Іванівна

заслужена діячка мистецтв України ,хоровий диригент, громадський діяч, художній керівник та головний диригент  Подільського камерного хору «Леонтович - капела», голова регіонального  відділення Всеукраїнського хорового товариства ім. М Леонтовича, член Всеукраїнської музичної спілки.

2.

Гапонюк Людмила Василівна

начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Барської міської ради.

 

3.

Ісаченко Наталія Павлівна

викладач по класу скрипки Лука-Мелешківської дитячої школі мистецтв.

 

4.

Косенко Валентин Дмитрович

директор Краснопільського сільського Будинку культури.

 

5.

Кравченко Лариса Василівна

директор Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського.

 

6.

Мельник Наталія Миколаївна

завідуюча філією Бережанського сільського клубу КУ «Центр культури та дозвілля».

 

7.

Пипа

Петро Васильович

майстер народної творчості. Майстер різьби по дереву, член  Національної спілки  майстрів народного мистецтва України.

 

8.

Покотило Марія Сергіївна

завідуюча Новоприлуцької філії КЗ «Центр культури і дозвілля Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області».

 

Номінація « Діяч освіти та науки року» - 7

1.

Барсегян Любов Володимирівна

директор Барського закладу дошкільної освіти №1 «Берізка» Барської міської ради, голова ГО  «Асоціація директорів ЗДО Барської міської ради».

2.

Ковтун

Лариса Олександрівна

директор КЗ «Турбівський заклад загальної середньої освіти    І-ІІІ ступенів № 2».

 

3.

Колесник Олександр Володимирович

викладач циклової комісії правових та психологічних дисциплін ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ».

 

4.

Сербенюк Симон Олександрович

викладач Вищого професійного ущилища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

 

5.

Слушний

Олег Миколайович

директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20,             м. Вінниця.

 

6.

Цуркан

Олег Васильович

директор Відокремленого структурного підрозділу «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграного університету».

7.

Ягольницька Олена Андріївна

учитель англійської та німецької мов КНЗ «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області.

 

Номінація «Берегиня роду» - 2

 

1.

Євич

Людмила Вікторівна

жителька села Брицьке, багатодітна мати. Разом з чоловіком Михайлом виховали 5 дітей.

 

2.

Каращенко Надія Василівна

завідуюча Новоселівським сільським клубом.

 

 

Номінація «Журналіст року» - 4

 

1.

Березюк Максим Володимирович

кореспендент ОА ВГТРК «Вінниччина».

 

2.

Веремій Анжела Анатоліївна

учителька-методистка української мови та літератури, членкиня  Національної спілки журналістів України, членкиня Національної спілки письменників України, членкиня Національної спілки краєзнавців України, літературно-мистецького об’єднання імені Василя Стуса.

3.

Зулінська Катерина Юріївна

оглядач МКП – ІТА «ВІТА». Оглядач, журналіст, ведуча програми на телеканалі «ВІТА».

 

4.

Макогонюк Юлія Петрівна

провідний спеціаліст у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю загального відділу Турбівської селищної ради.

 

 

Номінація «Міський голова року» - 1

1.

Саволюк Володимир Васильович

голова Барської міської територіальної громади.

 

 

Номінація «Митець року» - 5

 

1.

Бугай  

Сергій Олександрович

молодий художник, майстер декоративного розпису, Президентський стипендіат, провідний методист з виставкової діяльності ОЦНТ.

2.

Громова

Інна Михайлівна

викладач з фаху образотворчого мистецтва, завідуюча відділом образотворчого мистецтва КПНЗ Хмільницька школа мистецтв.

3.

Палко

Інна Антонівна

художниця. Працює у стилі пейзажно-портретного живопису.

 

4.

Пантєлєєва Олена Олегівна

педагог, учитель музичного мистецтва КНЗ «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області, українська співачка, композиторка, автор музики репертуару для дітей, виконавиця українських пісень та сучасних українських романсів, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.  

5.

Пелешко Олександр Петрович

художник-графік, член Національних спілок України – спілки майстрів народного мистецтва та спілки художників.

 

 

Номінація «Самоврядець року» - 3

 

1.

Дідух

Леонід Болеславович

Сутисківський селищний голова.

 

2.

Іскра

Сергій Миколайович

заступник Турбівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

3.

Швець

Петро Васильович

Джулинський сільський голова.

 

Номінація «Лідер медичної галузі року» - 7

 

1.

Брикуля

Лілія Іванівна

головний лікар КНП «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради».

2.

Капшук

Олег Миколайович

завідувач клінічним високоспеціалізованим урологічним центром з відділом трансплантації органів ВОКЛ ім. М.І. Пирогова,  головний спеціаліст з організаційно-методичної роботи за фахом «Урологія та Трансплантологія»  Департаменту охорони здоров’я та реабілітації  Вінницької ОДА. Асистент курсу урології кафедри хірургії N1 ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

3.

Костенко Олександр Сергійович

головний лікар Барської ЦРЛ, депутат Барської районної ради.

 

4.

Миронова

Тетяна Володимирівна

завідувач терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування».

5.

Мороз Людмила Анатоліївна

директор комунальної установи «Турбівський селищний центр первинної медико-санітарної допомоги Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області».

6.

Рожанська Людмила Анатоліївна

лікар загальної практики - сімейний лікар КП «Козятинський міський центр ПМСД».

7.

Шуткевич Наталія Григорівна

директор КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №3».

 

 

Номінація «Аграрій року» - 6

 

1.

Агура

Микола Миколайович

засновник та керівник фермерського господарства «Ранчо Друзів».

 

2.

Воротнюк

Олена Анатоліївна

директор ДП «Дослідне господарство «Олександрівське» Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України».

3.

Повх

Леонід Іванович

голова Фермерського господарства «Україна».

 

4.

Ровишин

Сергій Онофатович

директор Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «імені Богдана Хмельницького».

 

5.

Тихонюк

Петро Іванович

директор приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Нападівське» с. Нападівка.

 

6.

Хіміч

Микола Іванович

директор ТОВ «Династія», депутат Жмеринської районної ради.

 

Номінація «Соціальний працівник року» - 3

 

1.

Бачинська Галина Сергіївна

директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці.

 

2.

Бузак

Світлана Станіславівна

соціальний робітник Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Турбівської селищної ради».

 

3.

Москалюк Володимир Валерійович

фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області.

 

Номінація «Торгівельна марка року» - 2

 

1.

Ктітор

Ірина Іванівна

директор ТОВ «Хмільницький завод СЗМ «Молочний Візит».

 

2.

Семенюк

Ігор Вячеславович

співвласник, заступник голови правління ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика».

 

 

Номінація «Підприємець року» - 3

 

1.

Вартаньян Олексій Арменакович

засновник та власник торгової марки «Мак-Вар Екопродукт».

 

2.

Чуловський

Ігор Володимирович

приватний підприємець, депутат Турбівської селищної ради 8 скликання.

 

3.

Шведова

Тетяна Миколаївна

приватний підприємець у сфері виробництва харчових продуктів.

 

 

Номінація «Промисловець року» - 5

 

1.

Лук

Геннадій Ілліч

засновник ТОВ «Альтаїр».

 

2.

Матюх

Анатолій Володимирович

керівник ПрАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея».

 

3.

Михайленко Петро Миколайович

генеральний директор ГК «Брацлав».

 

4.

Осадчий

Тарас Володимирович

генеральний директор ТОВ «Гайсинський молокозавод».

 

5.

Самарик Ярослав Романович

директор ТОВ «ПЕЛЛЕГРІН» (раніше – ТОВ «ВІН-ПЕЛЕТА») – підприємства, що спеціалізується на виготовленні гранул з біомаси (пелет).

 

Номінація «Роботодавець року» - 4

 

1.

Здітовецький Казимир Іванович

генеральний директор Агропромислового науково-виробничого підприємства «Візит».

 

2.

Пуга

Григорій Михайлович

генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Краєвид Поділля».

 

3.

Шакалов

Сергій Володимирович

керівник товариства з обмеженою відповідальністю «НЕСС ГРУП».

 

 

4.

Шугаєв

Євгеній Олександрович

співзасновник компанії «ЕКО-СНЕК» та бренду «BobSnail» Равлик Боб.

 

 

Номінація «Спортсмен року» - 10

 

1.

Бабчинський Євгеній Олексійович

чемпіон України з боксу.

 

2.

Бердиш

Іван Михайлович

чемпіон світу зі змішаних єдиноборств ММА.

3.

Галицький Володимир Йосипович

тренер-викладач з легкої атлетики Козятинської КДЮСШ.

 

4.

Денисюк Олексій Ярославович

вінницький спортсмен з кульової стрільби. Заслужений майстер спорту України. Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон, срібний та бронзовий призер Кубку світу 2015 року. Срібний та бронзовий призер Кубків світу 2016 року. Бронзовий призер Паралімпійських ігор.

5.

Камінська Валентина Валентинівна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з лижних гонок. Аспірантка Вінницького державного педагогічного унверситету.

6.

Коломієць Олександр Михайлович

займається армспортом, чемпіон Європи.

 

7.

Максименко Юлія Олександрівна

майстер спорту України із  рукопашного бою, володарка чорного поясу І-дан із рукопашного бою.

 

8.

Мариненко Дмитро Сергійович

заслужений майстер спорту України, чемпіон світу серед ветеранів 50+, багаторазовий чемпіон світу та Європи серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (ОРА), член національної збірної України з шашок.

9.

Швець

Антон Юрійович

майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, чемпіон та дворазовий призер чемпіонатів світу, переможець всесвітніх ігор IWAS, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, України та міжнародних турнірів класу G, володар ліцензії на Паралімпійські ігри 2020, учасник Параолімпіади – 2020, спортсмен-інструктор в Українському центрі з фізичної культури й спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

10.

Шевчук Мар’яна Сергіївна

олімпійська чемпіонка 16-х паралімпійських іграх у Токіо. Рекордсменка світу з пара-пауерліфтингу.

 

Номінація «Нова генерація року» - 4

 

1.

Ващенко

Дарія Михайлівна

лідер молодіжного руху Апстрім.

 

2.

Голумбйовський Богдан Вадимович

активний учень, громадський діяч та активіст Вінницької області.

3.

Попова

Тетяна Василівна

голова ГО «Культурно-мистецький Бар», засновниця і керівник Освітньо-мистецького простору «Емоджі» та модельної школи Тетяни Попової.

4.

Сербенюк Симон Олександрович

викладач Вищого професійного ущилища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

 

 

Номінація «Герой року» - 2

1.

Овчаренко Сергій Миколайович

молодший сержант служби цивільного захисту, пожежний-рятувальник караулу 10 державної пожежно-рятувальної частини (м. Гайсин) 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Вінницькій області (м. Ладижин). За час проходження  служби  зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. До виконання своїх службових обов’язків ставиться сумлінно.

17.03.2021 р. у вільний від несення служби час врятував потопаючу на місцевій водоймі людину.

26.12.2021 року при виконанні службових обов’язків врятував людину, яка проломилася крізь лід на річці Сіб. Сергій Овчаренко за допомогою рятувальної мотузки дістав чоловіка з-під криги без ознак життя та одразу  з іншими співробітниками 10 ДПРЧ (м. Гайсин) надав першу домедичну допомогу (непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень). До моменту приїзду медичних працівників потерпілого вдалося повернути до стану свідомості.

2.

Соколовський Анатолій Володимирович

старший сержант служби цивiльного захисту, старший пожежник-рятувальник 2 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управлiння ДСНС України у Вiнницькiй областi. За період проходження служби неодноразово приймав участь у гасінні пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій і подій.

05 грудня 2021 року о 18:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Вінниці у провулку Т.Полубудкіна, 16- а горить житловий будинок, в якому знаходиться людина. За результатами проведеної розвідки було встановлено, що за вказаною адресою горить кімната в житловому будинку. Орієнтовна площа пожежі – 20 кв.м. В осередку пожежі знаходився власник домоволодіння громадянин Шимков Сергій Васильович, 1961 р.н.

Соколовський А.В. у складі ланки газодимозахисної служби провів роботи по пошуку потерпілого. Після виявлення в будинку потерпілого, його було виведено на свіже повітря та надано першу домедичну допомогу. Завдяки сміливим та рішучим діям особового складу вдалося швидко ліквідувати пожежу та максимально вберегти матеріальні цінності в суміжних приміщеннях.

 

Номінація «Меценат року» - 5

 

1.

Гнатюк

Юрій Петрович

хірург, кандидат медичних наук, засновник ТОВ «Лайф-Інвест».

 

2.

Марчук

Ірина Анатоліївна

директор та засновник ТОВ «АГРО БІЗНЕС ВІП».

3.

Присяжнюк Микола Михайлович

фізична особа-підприємець в сфері торгівлі.

 

4.

Салій

Анатолій Вікторович

голова фермерського господарства «Салій».

 

5.

Трокачевський Олександр Григорович

фізична особа-підприємець, здійснює роздрібну торгівлю  продуктами харчування в спеціалізованих магазинах, деталями та приладдям для автотранспортних засобів, оптову торгівлю деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, роздрібну торгівлю хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах.

 

Номінація «Захисник України року» - 3

 

1.

Бондарев

Сергій Сергійович

З січня 2015 року по даний час проходить службу в зоні АТО на посаді механіка-водія легкоброньованого тягача в місті Соледар Донецької області, Попасна, Золоте, Мар’янка, Станиця Луганська, Луганської області. В 28 окремій механізованій бригаді, 36 окремій бригаді морської піхоти, 59 окремій мотопіхотній бригаді ім. Якова Гандзюка.

В 2017 року нагороджений відзнакою Президента України за участь в АТО, а також відзнаками командування 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського за сумлінну ініціативу, зразкове завершення завдань у зоні АТО.

Отримав відзнаку командира військової частини А3666, а також командира ВЧ 4050, за захист держави і українського народу в Луганській та Донецькій областях. Грудень 2021 року нагороджений відзнакою за І місце  в складі колективу зенітно-артилерийського взводу серед окремих взводів 10 - го окремо мотопіхотного батальйону. 

Томашпільська селищна рада

2.

Казаков

Микола Андрійович

учасник бойових дій під час проведення антитерористичної операції. Активний громадський діяч, є співзасновником та керівником громадської організації «Турбівське об’єднання учасників бойових дій «Підтримка побратимів», що має на меті захист воїнів АТО/ООС. Бере активну участь у житті громади та у патріотичному вихованні молоді. З 2021 року працює інспектором з благоустрою у Турбівському комбінаті комунальних підприємств. За невеликий період роботи Казакова Миколи Андрійовича відбулися помітні зрушення у покращенні благоустрою громади.

Користується повагою та авторитетом у жителів громади і бойових побратимів.

Турбівська селищна рада

3.

Красножон

Ігор Олександрович

народився 11 червня 1969 року у м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської області. Після закінчення школи у 1987 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив у Прикордонних військах. Звільнений у запас у 1989 році.

У 2014 році після початку воєнної агресії Російської Федерації та ведення активних бойових дій на Сході України (окремі райони Донецької та Луганської областей) був призваний добровольцем до лав Збройних Сил України та проходив військову службу по мобілізації у 95 окремій аеромобільній бригаді Високомобільних Десантних військ.

У грудні 2014 року був у складі 90 окремого десантно-штурмового батальйону, який виконував бойові завдання по обороні Донецького аеропорту.

Активний громадський діяч, спортсмен.

Гайсинська РДА

 

Номінація «Благодійник року» - 4

 

1.

Богославська Вірсавія Миколаївна

Вірсавія в благодійності 17 років. Є керівником проєктів. Реалізовано багато за весь час проєктів та акцій.

 

2.

Нартовський

Юрій Юрійович

голова релігійної громади «Джерело Надії» хрестиянської церкви, яка  знаходиться у с. Олексіївка Станіславчицької територіальної громади.

3.

Сауляк

Сергій Петрович

голова фермерського господарства «Відродження».

 

 

4.

Слободянюк Сергій Леонідович

директор Приватного підприємства «ЛАН-ІНВЕСТ-АГРО»       с. Гайове Жмеринського району, депутат Барської міської ради 8 скликання.

 

Номінація «Ресторатор року» - 4

 

1.

Добровольський Олександр Анатолійович

директор-засновник ресторан «Лавінія».

 

 

2.

Ковтун Катерина Вікторівна

керуюча готельно-рестораним комплексом «RICH».

 

3.

Лісова

Тетяна Григорівна

заступник директора по торгівлі АПНВП «Візит».

 

4.

Сідлецька Оксана Іванівна

власниця ресторану «Старий дзот».

 

 

Номінація «Лідер туристичної галузі року» - 3

 

1.

Клецко Валентина Валеріївна

власниця туристичної дестинації «Равликова долина».

2.

Колос

Ігор Сергійович

директор туристичного оператору «Бомба-Typ».

 

 

3.

Яцковський Олександр Станіславович

директор ТОВ «Таун Пас», засновник проєкту BusPass.  

 

 

Номінація «Багатодітна родина року» - 4

 

1.

Бойко

Ніна Василівна

директор будинку дитячої творчості Томашпільської селищної  ради.

2.

Матросова Ольга Анатоліївна

матір п’ятьох дітей.

3.

Михайлюк Сергій Степанович

та

Михайлюк Сніжана Анатоліївна

багатодітна сім’я, у якій виховується троє власних та двоє прийомних дітей.

 

4.

Руцька

Віта Леонідівна

матір п’ятьох дітей.

 

 

Номінація «Бізнесмен року» - 4

 

1.

Вознюк-Фелько Андрій Михайлович

засновник і директор будівельно-монтажної організації «ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ», депутат Хмільницької районної ради 8 скликання.

2.

Повх

Юрій Леонідович

керівник фермерського господарства «Україна ЮЛ».

 

3.

Сотський

Євген Ігорович

директор Товариства з обмеженою відповідальністю «ТІРАС-12».

4.

Хоменко

Василь Васильович

фізична особа-підприємець, активний громадський діяч, волонтер, благодійник, депутат Барської міської ради 8 скликаня, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

Номінація «Дизайнер року» - 2

 

1.

Гуменюк

Світлана Олександрівна

керівник гуртка «Сувенір» Козятинського центру дитячої та юнацької творчості.

 

2.

Котловий

Олександр

Іванович

ландшафтний дизайнер, методист вищої категорії Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму.

 

Номінація «Фінансист року» - 4

 

1.

Коваль

Олена Анатоліївна

начальник управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Вінницької області.

 

2.

Луценко

Наталія Дмитрівна

директор Департаменту фінансів Вінницької міської ради.

 

3.

Фещук

Інна Ігорівна

начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності фінансового управління Турбівської селищної ради.

 

4.

Янчук

Людмила Володимирівна

начальник фінансового управління Крижопільської селищної ради.

 

Номінація «Обдарованість року» - 4

 

1.

Господар

Анна Андріївна

учениця КЗ «Турбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2».

2.

Липень

Юліана Сергіївна

учениця 10-А класу ліцею №1 м.Хмільника.

 

3.

Медюк Владислава Олегівна

учениця закладу «Вінницька дитяча музична школа №2».

4.

Чернецька Єлізавета Юріївна

учениця 10-го класу Барського ліцею № 2.

 

Номінація «Правник року» - 2

 

1.

Кравчук

Діна Миколаївна

головний спеціаліст, юрисконсульт відділу правового забезпечення Турбівської селищної ради.

 

2.

Малик

Олександр Володимирович

адвокат, викладач Вінницького коледжу менеджменту, лектор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

 

Номінація «Комунальник року» - 4

 

1.

Залевський Олександр Євгенович

начальник комунального господарства «Бар-благоустрій».

 

2.

Кудраш Володимир Вікторович

начальник відділу-головний інженер відділу водопостачання та водовідведення Турбівського комбінату комунальних підприємств.

3.

Любовський Ігор Євгенійович

директор МКП «Вінницязеленбуд».

 

4.

Мазур

Сергій Вікторович

електромонтер Томашпільського комунального підприємства.

 

 

Номінація «Волонтер року» - 5

 

1.

Дмитрієва

Надія Василівна

керівник Благодійного фонду «Діма Шилов», волонтер.

 

2.

Кочубей

Яна Олександрівна

волонтер, засновник Благодійної організації «Благодійний фонд» Я допомагаю дітям».

 

3.

Пляцок

Роман Павлович

керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «СТОВ ІВА», волонтер.

 

4.

Штифурко Світлана Володимирівна

волонтер, благодійник, організатор благодійних поїздок.

 

5.

Щербань

Юлія Олександрівна

голова ветеранської організації «Ведені серцем», волонтер.