26 червня 2019 року в рамках взаємодії відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) з Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області фахівцями Відділення взято участь у постійно діючому семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій.

24 червня 2019 року у приміщенні відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) відбулась нарада-семінар за участю працівників Відділення, арбітрів та посередників.

В рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 20 червня 2019 року в приміщенні Відділення  було проведено чергове засідання «круглого столу», в роботі якого взяли участь фахівці Відділення та представники Департаменту.           

 Соціально-трудові відносини є ключовим елементом будь-якої економічної системи і являють собою комплекс взаємовідносин  між організаціями, що представляють інтереси найманих працівників, об’єднаннями роботодавців та державними інституціями, що пов’язані з використанням робочої сили та спрямовані на забезпечення високого рівня і якості життя особистості, колективів та суспільства в цілому.

 В рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 16 квітня 2019 року в приміщенні Відділення  було проведено чергове засідання «круглого столу», в роботі якого взяли участь фахівці Відділення та представники Департаменту.

 15 квітня 2019 року у приміщенні відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) відбулась нарада-семінар за участю працівників Відділення, трудових арбітрів та посередників НСПП.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-VІ (далі - Закон) і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, фахівці відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) продовжують роботу щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

26 березня 2019 року начальник відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) Б.Мусієнко, відповідно до плану роботи з підвищення рівня правової культури на 2019 рік та місячного плану роботи Відділення, взяв участь у черговому постійнодіючому семінарі з питань правової роботи з працівниками юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій, державних підприємств, установ, організацій. Семінар було проведено на базі Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

З метою підготовки комплексного аналізу стану соціально-трудових відносин на підприємствах міського електричного транспорту, де упродовж 2016-2018 років відділення НСПП сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), запобігало їх виникненню та здійснювало заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин під час проведення найманими працівниками акцій соціального протесту, страйків (далі – Комплексний аналіз), відділенням НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) здійснюється систематизація та аналіз необхідної інформації.

Сторінка 1 із 6

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1