Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-УІ та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі - Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Вінницької обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Згідно Прогнозу можливого стану соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у трудових колективах підприємств, установ і організацій у Вінницькій області у II півріччі 2019 року відділенням НС1111 у Вінницькій області (далі - Відділення) було спрогнозовано ймовірність напруження соціально-трудових відносин на територіальному рівні у м.Ладижин Тростянецького району.

2 серпня 2019 року за ініціативи відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) організовано та проведено «круглий стіл» на тему: «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини».

На виконання рішення робочої групи «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини» 05 серпня 2019 року було проведено узгоджувальну зустріч із виїздом на підприємство ДП «Теплокомуненерго МАЖ» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК» м. Вінниця (надалі - ДП «МАЯК» ) членів обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 26 червня 2019 року в рамках взаємодії відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) з Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області фахівцями Відділення взято участь у постійно діючому семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій.

24 червня 2019 року у приміщенні відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) відбулась нарада-семінар за участю працівників Відділення, арбітрів та посередників.

В рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 20 червня 2019 року в приміщенні Відділення  було проведено чергове засідання «круглого столу», в роботі якого взяли участь фахівці Відділення та представники Департаменту.           

 Соціально-трудові відносини є ключовим елементом будь-якої економічної системи і являють собою комплекс взаємовідносин  між організаціями, що представляють інтереси найманих працівників, об’єднаннями роботодавців та державними інституціями, що пов’язані з використанням робочої сили та спрямовані на забезпечення високого рівня і якості життя особистості, колективів та суспільства в цілому.

 В рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 16 квітня 2019 року в приміщенні Відділення  було проведено чергове засідання «круглого столу», в роботі якого взяли участь фахівці Відділення та представники Департаменту.

Сторінка 1 із 7

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення