Практика роботи Відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) підтверджує необхідність та важливість проведення заходів щодо підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин та інформування широкого кола громадськості про результати своєї діяльності.

 

Згідно плану заходів відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення), присвячених відзначенню 20-ї річниці з дня утворення Національної служби посередництва і примирення, фахівцями Відділення спільно з представниками Донецького Національного університету ім.Стуса (далі - ДоНУ) здійснюється підготовка до проведення І Всеукраїнських змагань з трудового арбітражу.

Відповідно до плану роботи НСПП на 2018 рік щодо забезпечення інформаційної політики та з метою активізації роботи по інформуванню громадськості через засоби масової інформації про діяльність НСПП відповідно до функцій та завдань, покладених на відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення), 20 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч начальника Відділення Б.Мусієнка з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області (далі - Національна рада) В.Мазуриком.

25 липня 2018 року начальник відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) Б. Мусієнко провів узгоджувальну зустріч із головою профспілки ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" м. Гнівань Тиврівського району Л. Щульпак щодо стану соціально-трудових відносин на підприємстві.

20 липня 2018 року відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП у Вінницькій області (далі –Відділення) Б. Мусієнка та заступника голови Стрижавської селищної ради Вінницького району.

13 липня 2018 року у приміщенні Донецького національного університету ім. Василя Стуса (далі – ДОНУ) відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) Б. Мусієнка з ректором ДОНУ, професором, доктором юридичних наук Р. Гринюком.

11 липня 2018 року у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) Б. Мусієнка з першим заступником голови Вінницької облдержадміністрації А. Гижком.

10 липня 2018 року у приміщенні відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) відбулась нарада-семінар за участі працівників Відділення, трудових арбітрів та посередників НСПП.

 20 червня 2018 року в рамках взаємодії відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) з Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області фахівцями Відділення взято участь у постійно діючому семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій.

 19 червня 2018 року в рамках  співпраці  між  відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент)  в. о. начальника  Відділення О.Богословською було проведено робочу зустріч, в якій взяли участь начальник  управління праці та сімейної політики Департаменту І.Курдеша, головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та сімейної політики Департаменту Т.Матвієнко.

Сторінка 1 із 3

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30